4 BTT Personeline Ödül

 4 BTT Personeline Ödül

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yücel Yılmaz 4 Balıkesir Toplu Taşıma personeline örnek davranışlarından dolayı ödül verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş. çalışanlarından 4 kişi örnek davranışlarından dolayı ödüllendirildi.

Balıkesir içi ulaşımda Balıkesir halkına daha kaliteli hizmet sunabilmek adına Balıkesir Toplu Taşıma çalışanlarına eğitimler veriliyor. Belirli periyotlar ile verilen eğitimlerle toplu taşımada Balıkesir halkına daha kaliteli ve özverili bir hizmet sunuluyor. Bu eğitimler sonrasında ise örnek olan 4 personele ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başkanı Yücel Yılmaz tarafından ödül verildi.

Ödüller Belediye Başkanı Makamında Verildi

Örnek olan 4 personelin ödülünü Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başkanı Yücel Yılmaz’ın makamında aldı. Ödüle layık görülen personeller Güney Marmara Bölgesi Erdek şehir içi otobüs sürücüsü Mücahit Saçıl, Merkez 50 H hat şoförü Cem Erdem, BTT Halkla İlişkiler Personeli Ramazan Orhan yapılan denetimler sonucu Mehmet Çakır ise İstiklal Marşı okunurken trafiğin durduğu sırada saygı duruşunda bulunarak yolcuların takdirini kazanan Edremit Bölgesi şehir içi otobüs sürücüsü oldu.

Ödüllendirmeler Teşvik Edici Oluyor

Bizim görüşümüzde bu tür ödüllendirmelerin Balıkesir Toplu Taşıma personellerini teşvik edici bir hareket olduğu yönünde. Verilen eğitimler yanı sıra bu davranışlarında denetlenmesi ve ödüllendirilmesi Balıkesir Toplu Taşıma personellerinin daha verimli ve özverili çalışmasına katkıda bulunur. BU sayede Balıkesir halkıda toplu taşımayı sağlıklı bir şekilde kullanabilir. Zaten iyi olan toplu taşıma hizmeti bu sayede tüm Türkiye’ye örnek bir hal alır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın