90’lar Türkçe Pop Parti / 30 Ekim 2021 (GEÇTİ)

 90’lar Türkçe Pop Parti / 30 Ekim 2021 (GEÇTİ)

Balıkesir 90’lar Türkçe pop parti ile 90’lı yılların müziklerine Mansur Ark & Ragga Oktay & Grup Vitamin & Dj Fikret Kocamaz ile doyacak. Bu muhteşem partide sende yerini almak istiyorsan biletini hemen satın alabilirsin. Hayal Kahvesi Balıkesir sahnesinde bu muhteşem müzik şölenini kaçırmak istiyorsan 30 Ekim Cumartesi günü saat 20:00 için başka plan yapma ve biletini hemen al.

BALIKESİR 90’LAR TÜRKÇE POP PARTİ

SANATÇI :Mansur Ark & Ragga Oktay & Grup Vitamin & Dj Fikret Kocamaz
TARİH :30 EKİM 2021
GÜN :CUMARTESİ
SAAT :20:00
MEKAN :HAYAL KHVESİ BALIKESİR
BİLET FİYATLARI :80.00 TL
BİLET AL :BİLETİX.COM

90’LAR TÜRKÇE POP PARTİ BALIKESİR ETKİNLİK KURALLARI

  • Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • 18 yaş sınırı vardır.
  • Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız düzen ile etkinlik gerçekleşecektir.
  • Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
  • Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
  • Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
  • Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

BALIKESİR KONSER TAKVİMİ

Balıkesir konser takvimi için linke tıklayabilirsiniz. Sitemizde Balıkesir’de düzenlenen bütün etkinlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Balıkesir rehberi ile Balıkesir’de gezilecek yerler ve mekan listelerine de ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın