Balıkesir’de Etkinlikler Başlıyor

 Balıkesir’de Etkinlikler Başlıyor

Uzun süren yasakların ardından 1 Temmuz tarihinden itibaren normalleşme sürecine giren ülkemizde etkinlik takvimleri de belli olmaya başladı. Balıkesir etkinlik takvimide yavaş yavaş belli olmaya başladı. Uzun süredir beklenen etkinlikler Balıkesir sahnelerinde sevenleri ile buluşmaya başlıyor. Balıkesir konserler, Balıkesir tiyatro gösterileri ve daha bir çok etkinlik biletleri satışa sunulmaya başladı.

Dünya’da ve ülkemizde yaşanan pandemi sonucunda bir çok yasak 1 Temmuz itibari ile kalkmaya başladı. Yasakların kalkmasından sonra ise etkinlik takvimi açıklanmaya başladı. Konserler, Tiyatro gösterileri ve bir çok etkinlik biletleri satışa sunulmaya başladı. Balıkesir etkinlik takvimide dolmaya başlıyor. Sizlerde sevdiğiniz sanatçının konseri, sevdiğiniz tiyatro gösterisi biletlerini kaçırmamak için Balıkesir etkinlik takvimine sitemizden göz atabilirsiniz.

Balıkesir Etkinlikler

Balıkesir etkinlikler hakkında detaylı bilgiler, nerede hangi etkinlik var, bu hafta kimin konseri var gibi bir çok sorunun cevabına sitemizden ulaşabilirsiniz. Balıkesir Etkinlik sitemiz ile etkinlikleri takvim uygulamalarınıza ekleyebilir ve etkinlik biletleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

Balıkesir Konser Takvimi

Balıkesir konserler hakkında bilgileri takvim netleştikce bu başlık altından takip edebilirsiniz.

Balıkesir Tiyatro Gösterileri

Balıkesir Tiyatro göstereliri hakkında detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

[MEC id=”236″]

Balıkesir etkinlik sitesi ile Balıkesir’de düenlenen bütün etkinliklere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın