İyi Kötü Çirkin / 30 Ekim 2021 (GEÇTİ)

 İyi Kötü Çirkin / 30 Ekim 2021 (GEÇTİ)

Her gösterimi ayrı bir ilgi ile takip edilen Erden Baş, Hakan Bulut, Ersin Korkut ve Eray Yasin Işık’ın sahne aldığı Ahmet Burak Bacinoğlu yönetimindeki İyi Kötü Çirkin tiyatro gösterisi Balıkesirli tiyatro sevenler ile buluşuyor. İyi Kötü Çirkin tiyatro gösterisi trajik ve espirili bir şekilde iyilik ve kötülük kavramını izleyicilere anlatıyor.

BALIKESİR İYİ KÖTÜ ÇİRKİN TİYATRO GÖSTERİSİ

GÖSTERİ :İYİ KÖTÜ ÇİRKİN
YÖNETMEN :AHMET BURAK BACİNOĞLU
OYUNCULAR :ERDEM BAŞ, HAKAN BULUT, ERSİN KORKUT, ERAY YASİN IŞIK
TARİH :30 EKİM 2021
GÜN :CUMARTESİ
SAAT :21:30
MEKAN :EDREMİT ŞÜKRÜ TUNAR KÜLTÜR MERKEZİ
BİLET FİYATI :90.50 TL
BİLET AL :BİLETİX.COM

Balıkesir İyi Kötü Çirkin tiyatro gösterisi için biletinizi hemen satın alabilirsiniz. Eğlence garantili İyi Kötü Çirkin tiytro gösterisi Balıkesir’de…

OYUNUN KISA ÖZETİ

Tek suçu iyi bir insan (ERDEM BAŞ) olmak olan talihsiz bir adam, hayatı boyunca karşılaştığı kötülüklere (HAKAN BULUT) ve çirkinliklere (ERSİN KORKUT) rağmen vicdanının sesini dinleyerek ayakta durmaya çalışmıştır. Yaşadıkları acılara, zorluklara, aşağılanmalara karşı, o iyi olmaktan hiç vazgeçmemiştir. Kazık yemiş, yanlış anlaşılmış hatta başkalarının yaptıklarının ceremesini de çekmiştir. Ama vazgeçmemiştir. İyiler hep kazanır sözünü ispatlamaya çalışırken o hep kaybetmiştir. Ta ki bir gün değişmeye karar verene kadar…”

İYİ KÖTÜ ÇİRKİN BALIKESİR TİYATRO GÖSTERİSİ ETKİNLİK KURALLARI

  • Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
  • Etkinliğe katılanların 2. aşıdan sonra 14 gün geçmesi zorunludur.
  • Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.
  • Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
  • 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.

Balıkesir tiyatro gösterileri için linke tıklayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın