Marx İstanbul’da / 13 Kasım 2021 (GEÇTİ)

 Marx İstanbul’da / 13 Kasım 2021 (GEÇTİ)

Marx İstanbul’da Balıkesir tiyatro gösterisi , 13 Kasım’da Sanat Fabrikası Tiyatrosu Sahnesi’nde!

Marx İstanbul’da Kısa Özet

Karl Marx. Dünyanın tarihine yön vermiş en önemli tarihsel kimliklerinden ve fikirleri üzerinden en çok tartışılan karakterlerinden biri. Marx, ölümünden sonra kendisi hakkında yapılan spekülasyonları ve yanlış anlamaları düzeltmek için kısa bir süreliğine de olsa bu dünyaya geri dönmek üzere dilekçe verir. Öte dünya bürokrasisi tarafından yanlış anlaşılan dilekçesi nedeniyle ölmeden önce yaşadığı yer olan Londra Soho yerine İstanbul Beyoğlu’nda aynı adlı bir eğlence mekanına gönderilir. Kısıtlı bir zaman içinde derdini anlatmak isteyen Marx’ın önüne trafikten, zabıtalara kadar birçok engel çıkar. Ama o yine de kendini doğru anlatmaya ve geldiği zamanı doğru yorumlamaya hatta değişimin işaret fişeğini yakmaya kararlıdır. Marx kendisine tanınan zaman içinde İstiklal Caddesi’nde görevini yerine getirmeye çalışır. Oyunun finalinde, bütün zamanlar için geçerli bir formül gösterir: Çıbanlarınız varmış gibi davranın. Rahatsız oluyorsanız, oturmayın, ayağa kalkın…

Balıkesir Marx İstanbul’da Tiyatro Gösterisi

OYUN : MARX İSTANBUL’DA
SALON :SANAT FABRİKASI TİYATROSU
TARİH : 13 KASIM 2021
GÜN : CUMARTESİ
SAAT : 20:00
BİLET FİYATI :TAM 68.00 TL / ÖĞR. 58.00 TL
BİLET AL :

Marx İstanbul’da Tiyatro Gösterisi

ÖZGÜN METİN : Marx in Soho / Howard Zinn
UYARLAYAN VE YÖNETEN :Semih Çelenk
OYNAYAN :Hamit Demir
Marx İstanbul’da Balıkesir Gösterisi Etkinlik Kuralları
  • Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
  • Etkinliğe katılanların 2. aşıdan sonra 14 gün geçmesi zorunludur.
  • Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.
  • Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.

Baıkesir Tiyatro Gösterileri için linke tıklayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın