Rafadan Tayfa – Türkiye’dir Burası / 25 Aralık 2021

 Rafadan Tayfa – Türkiye’dir Burası / 25 Aralık 2021

Çocukların en sevdikleri çizgifilmler arasında yer alan Rafadan Tayfa Balıkesir gösterisi ile Balıkesirli çocuklarla buluşuyor. Balıkesir Rafadan Tayfa gösterisi biletleri satışa sunuldu.

Balıkesir Rafadan Tayfa Gösterisi

SAHNE :Avlu Kongre ve Kültür Merkezi – Fatih Salonu
TARİH :25 Aralık 2021
GÜN :Cumartesi
SAAT :13:00 / 15:00

Rafadan Tayfa “Türkiye’dir Burası” Çocuk Müzikali,  sizlerle…

Eğer güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş bir kişiye anlatmak isteseniz ne yapardınız? İşte Akın’da aynı soruya cevap bulmak için Rafadan Tayfa ile beraber eğlenceli bir maceraya çıkıyor. Bu toprakların bizim için ne anlama geldiğini daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde anlatıyor.

Rafadan Tayfa Balıkesir Gösterisi

Türkiye’nin dört bir yanını Rafadan Tayfa ile keşfedeceğiniz, ülkemiz güzelliklerini en doğal haliyle görüp, geleneklerimizi, kültürümüzü ve tabii ki değerlerimizi daha önce hiç olmadığı samimilikte, en özgün şarkılar ve müziklerden dinleyeceğiniz bu maceraya siz de katılın .Bu yıl Basri amca ve Hale’nin de katıldığı müzikalimizle Türkiyemizi yeniden keşfedelim. 

“Türkiye’dir Burası Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz Rafadan Tayfa üyeleri ile sizleri bekliyor. Arkadaşlar sürpriz… Türkiye’de ilk kez müzikalden hemen önce oynanacak olan interaktif dijital oyunlarla sizlerleyiz…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın